Ev tasima ve Depolama operasyonlari ManisaManisa evden eve nakliyat kapsamında ifa ettiği sorumluluğu kurumsal çerçevede içselleştiren organizasyonumuz, Manisa ve civarında güvenilir ev taşıma hizmetleri arz etmektedir.

Manisa veya etrafındaki bölgede şirketimizce yapılan eşya taşımacılığı faaliyet alanında, Manisa'da ikamet eden elemanlarımız görevlendirilmekte, buradaki müşterilerimize Manisa araç parkımızda mevcut olan taşıtlarımız yönlendirilmektedir.

Önceki tekniklerle ev eşyalarının taşınması çağı artık kapanmıştır. Bu devirlerde profesyonel anlamla evden eve nakliyat işlerinde gelişemeyen lojistik şirketlerine eşya taşıma hizmetlerimizde ilgi duyulmamaktadır. Eşya taşıma işlerinde profesyonelleşmiş kurum personelimizin hepsi kendi vazife dallarında son derece tecrübe sahibidir. Yaptığı görevi yetenek biçimine indirgemiş bireylerle kadrolaşmayı önceliği haline getiren şirketimiz için, müşteri memnuniyeti mühim derecede önem taşır.

Ev Nakliyat faaliyetlerinde herşeyden önce inceleme hizmeti uygulanmaktadır. Ekspertiz faaliyetleri ücretsiz yapılmaktadır ve taşımacılık hizmetinin en önemli bölümlerinden bir tanesini meydana getirir. Raporlama işlemlerinin nitelikli olması, nakil işlemleri boyunca arıza oluşmasını enlelleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, ekspertiz faaliyetleri alanında vazifelendirdiğimiz kadromuz, mesleklerinde eğitimli elemanlardır.

Ekspertiz hizmetleri ile aksaklıklara meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksper çalışanlarımız, ekspertiz işlemleri nedeniyle evinize ulaştığında, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını ölçer ve lüzumlu olan olan çelik kasa aracı saptar. Nem ve toz benzeri dış etkenlerden eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden kapalı kasalı ve hususi modellenmiş kamyonlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış sarsıntı önleme sistemleriye son derece güvencelidir. Kapalı kasa araçlarımız bakımlı ve güvencelidir. Taşıtlarımızın bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Araç operatörlerimiz uzun yılların deneyimine sahip ve ehildir.
Eksper elemanlarımız, en uygun lojistik vasıtasıyla birlikte gerekli olan paketleme bileşenleri, görev verilecek ekip ve başka mühim gereksinimleri inceleme sırasında belirlemektedir. Son aşamada bina çevre durumu incelenir ve nakliyat programı yapılır. Eksper hizmeti akabinde teminat adına sigorta poliçesi hazırlanır.

 

 

Paketleme ve Transfer Aracına YüklemeManisa Evden Eve Taşıma İşlemleri hususunda deneyimli durumda bulunan ekiplerimiz, eşya taşıma konusu için ciddi derecede önem barındıran paketleme faaliyetlerini kaliteli usullerle yapmaktadır. Bu hizmetlerle Manisa Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, organizasyonumuz önemli bir mevkidedir. Kurumumuzun tariflendirdiği Manisa evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma servis kapsamı perspektifinde en başta ciddiyet atfedilen aşamadır.
Kırılabilecek yahut değerli eşyalar adına kendine özgü paketleme yöntemleri uygulanmaktadır. Televizyon gibi beyaz eşya ve cihazlar için, kendine özgü ambalaj gereçleri tercih edilmektedir. Hacimli eşyalar dikkatle ambalajlanır. Monte konusunda deneyim sahibi personelimiz mevcuttur. Eşyalarınızın tahribat almaması gayesiyle değişik paketleme alternatifleri sunulmaktadır.

Asansörler, dikkatle kurulmaktadır. Asansör kamyonunun kurulacağı yere tam yanaşması ve taşıma alanının dengeli bir biçimde gidip gelmesi ve sarsılmaması gerekir Asansörcümüz mesleğinde birikim sahibidir. Manisa asansörlü evden eve nakliye hizmetleri neticesinde firmamız, Manisa ve yakınlarında olan evinizde eşya ve yüklerinizi kısa bir zamanda ve emniyetle indirerek kamyon veya tıra yüklemekte ve aynı şekilde yukarıya konumlandırmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önem arz eder. Ağır eşyalar sağlam olduğu için öncelikli istiflenir. Hassas materyaller büyük mobilyaların üstüne konumlandırılır.

Tüm eşyalarınızın getirildikleri dairede yapıldığı şekilde taşınacağınız daireye çıkarılmasıyla, eşya nakliyesi işlemleri geniş çerçevede tamamlanır. Yeni evde eşya ve materyallerin yerleştirilmesi ve montaj işlerinin yapılması hususunda özel ustalarımız çalışmaktadır. İstendiğinde eşyalarınızın döşenmesi işlemi konusunda bayan eleman görevlendirilmektedir.

Ayrıntılar

Alakalı Siteler; Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat - Kiraz nakliye - Bodrum Evden Eve - Ev Taşıma İzmir

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ev tasima ve Depolama operasyonlari Manisa”

Leave a Reply

Gravatar